Badanna Bernice brons på marmorsockel
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BADANN BERNICE ZACK (född 1933): Ryttarinnan, brons på marmorsockel, signerad och daterad B Zack, höjd med sockel ca 19 cm
Kuntoraportti
401130
Päivämäärä:
2016-08-27