Fat porlin Kina
2016-08-27
401101
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, omkring år 1800, dekor i underglasyr blått, längd ca 38 cm
Nagg och slitage