Jussi Mäntynen skulptur
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Älgkalv, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1926, gips, höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
en örat med lagning, enstaka smärre nagg
401093
Päivämäärä:
2016-08-27