Bordslampa
2016-08-27
401084
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, räfflat skaft i trä, skärm i plåt, höjd ca 50 cm
Slitage, repor