Thure Wallner oljemålning
2016-08-27
401082
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THURE WALLNER (1888-1965): Orre, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 33x24 cm