Cigarettskrin
2016-08-26
400934
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, svenska importsstämplar, 1900-tal, insida fordrad med cederträ, höjd ca 4, 17x9,5 cm
Bruksslitage