Lennart Gram oljemålning
2016-08-27
400922
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): "Grekiskt", signerad Gram, olja på duk, ca 19x24 cm