Industrilampa
2016-08-27
400914
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLA INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, 3 ledad, total längd ca 85 cm
Ommålad, slitage