Hausser stabsbil
2016-08-26
400864
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HAUSSER STABSBIL, 1930/40-tal, grönlackerad plåt, urverksdriven med kardandrift, reservhjul på var sida, öppningsbar bakkoffert, märkt "WH-164", längd ca 23 cm
Lampor samt figurer saknas, smärre plåt och lackskador