Clubfåtöljer skinn
2016-08-26
400819
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 42 cm
Fläckar, slitage