Einar Jolin litografi
2016-08-25
400752
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 21/360, litografi, tryckytans mått ca 44x55 cm