Ljuskrona
2016-08-25
400693
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1940-tal, fem ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 98 cm
Visst slitage