Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-08-23
400569
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets mitt, lekande barn, olja på duk, ramad, dagermått ca 41,5 x 52 cm.