Hans Viksten blandteknik
2016-08-23
400567
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS VIKSTEN, komposition med häst, signerad och daterad 70, krita och blyerts ramad med passepartout, bildytans mått ca 20,5 24,5 cm.