Serveringsvagn
2016-08-23
400563
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt laminat, på hjultrissor, höjd 69, 70x50 cm
Visst slitage