Slaktarbänk furu
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SLAKTARBÄNK, i massivt trä, 1900-talets mitt, stående på fyra raka ben, höjd 80, 60x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
400560
Päivämäärä:
2016-08-23