Sideboard i teak
2016-08-23
400555
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, inredning med hyllor, centralt placerade lådor, höjd ca 75, 170x42 cm
Smärre slitage