Hans-Agne Jacobsson vägglampa
2016-08-26
400553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, mässing, 1960-tal, bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage