Angelica Wiik färglitografi
2016-08-28
400517
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad