Angelica Wiik färglitografi
2016-08-28
400514
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik EA, bladmått ca 60x39 cm, oramad