Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-talets början, bestående av jacka i fårskinn, kjol i vattrat siden samt underklänning i linne med monogram
Slitage, skador
400450
2016-08-22