Jardinjär saltkar
2016-08-22
400437
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, SALTKAR, 3 dlr., glas, 1800-talets första hälft, slipad dekor, längd 9-27 cm
Samtliga delar med nagg, karen ej par