Skrin silver
2016-08-21
400367
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, silver, 1900-tal, rokokostil, floral dekor, svenska importstämplar, höjd ca 6, längd 13 cm, vikt 246 g
En fot något böjd, ägarmärkning