Lars Jonsson litografi
2016-08-21
400311
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON, (född 1952): Skräntärna med ungar, signerad Lars Jonsson, 94/310, färglitografi, 37x49 cm