Snedklaffssekretär
2016-08-30
400307
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, ek, invändig lådinredning, inläggningar, höjd 100, 100x49 cm
Slitage, mindre skador