Peter Dahl
2016-08-29
400239
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Älskande par, 1984, signerad och numrerad Peter Dahl 127/150, färglitografi, ca 43x30 cm