Ragnar Persson oljemålning
2016-08-20
400233
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gårdsmotiv monogramsignerad R.P, olja på pannå, 37x40 cm