Yrjö Edelman färglitografi
2016-08-20
400229
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 91/150, färglitografi, bladmått 67x57 cm