Philip von Schantz färglitografi
2016-08-21
400211
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (född 1928): Stilleben med and och bärskål, signerad -91, 170/180, färglitografi, 49x71 cm