Yrjö Edelmann
2016-08-31
400195
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Landskap, signerad, färglitografi, ca 68x54 cm