Skåp 1900-talets mitt
2016-08-19
400155
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, beslag i mässing, bemålat, inredning med 3 hyllplan, 2 lådor, höjd ca 152, 60x39 cm
Senare bemålat, , renoverad och kompletterad, slitage