Oljemålning föreställande vallmofält
2016-08-19
400149
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Ett gott land" otydligt signerad, olja på duk, 50x71 cm