Stig Jonzon oljemålning
2016-08-19
400115
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-87): "Gammal sjöbod, Köpingsvik Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1960, olja på pannå, ca 16x54 cm