Moccaskedar cigarettetuier
2016-08-19
400100
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MOCCASKEDAR CIGARETTETUIER, 16 dlr., silver, 1900-tal, skedarna förgyllda, längd ca 6-10 cm, vikt ca 480 g
Graveringar