Bägare
2016-08-19
400029
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÄGARE, silver, omkring år 1800, möjligen Spanien, ciselerad dekor, invändigt förgylld, stämplar i botten, höjd ca 12 cm, vikt ca 287 g
Smärre stötskador