Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEISSEN, figurin, porslin, Sabinskornas bortrövande, Märkt med Meissens märke, höjd ca 25,5 cm
Skador, avslag, nagg
400006
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här