Slagbord England
2016-08-30
400005
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, England, mahogny, höjd med hjul 73, 324x128 cm
Slitage, smärre skador