Yngve Ekström Lamino
2016-08-19
399984
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Lamino", Swedese 2016, formgvien 1956, stomme i ek, klädsel i blått läder, höjd 101 cm
Bruksslitage, repor i skinnet