Lena A. Linderholm - färglitografi
2016-08-20
399921
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Flicka i trädgård", signerad och numrerad 205/300, färglitografi, bladmått ca 80x57 cm