Japan Imari
2016-08-18
399909
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 4 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari samt underglasyrblått, varierande dekor, diameter 21-30 cm
Ett av de mindre faten med kantnagg, smärre slitage.