Glasservis Elme
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 33 dlr., Elme glasbruk, 1900-talets första hälft, slipad dekor, kvadratisk fot, bestående av: 8 vinglas, 9 likörglas, 8 dricksglas, 8 selterglas
1 likörglas med nagg medföljer
399844
2016-08-18