Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, manuell, diameter 35 mm, ej armband i original
Ej funktionstestad, bruksslitage
399840
2016-08-23