Pardörrar 1700-tal
2016-08-18
399797
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PARDÖRRAR, furu och smide, liggande profilerad panel, rundad överdel, 1700-tal, spår av pärlgrå originalfärg, bredd ca 68+70, höjd 160 cm.
Slitage, avslag, saknade delar