Stig Bergman
2016-08-17
399746
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG BERGMAN (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad Stig Bergman, färglitografi, 24/210, ca 52x37 cm