Angelica Wiik färglitografi
2016-08-17
399702
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Räven", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x38 cm, oramad