Angelica Wiik färglitografi
2016-08-17
399699
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad