Bordslampor två st
2016-08-16
399641
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st., porslin, troligen Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 46 resp. 40 cm.
Bruksslitage