Bordslampa 1800-tal
2016-08-16
399618
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, bemålad keramik med antikiserande motiv, bronsmontering i form av hänklar, total höjd ca 58 cm