Ulrika Hydman-Vallien
2016-08-16
399617
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938), litografi, signerad och numrerad 165/250, ca 42x30 cm