Golvlampa
2016-08-16
399616
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, mässing och trä med textilklädd skärm, höj och sänkbar, höjd max 165 cm
Bruksslitage